Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,015
На гостини до осені  1,010
Комп’ютерна казка «Теремок»  912
Про лінь забудеш – здоровим будеш  776
Фабрика зірок  233
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Чи прагнете Ви розвивати інтелект своєї дитини?

Якщо Ви прагнете розвивати інтелект вашої дитини, але недостатньо чітко уявляєте, як це робити, наш розділ допоможе Вам вирішити цю задачу.


В першу чергу необхідно усвідомити, що інтелект – це своєрідний спосіб мислення, унікальний і винятковий для кожної людини. Він визначається здатністю зосереджуватися на пізнавальному завданні, умінням гнучко перемикатися, порівнювати, швидко встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, робити висновки тощо.


Включите вправи і завдання з цього розділу у Вашу домашню ігротеку – і Ви зрозумієте, наскільки зв'язані між собою розвиток інтелекту, психологічний комфорт в процесі розумової діяльності і відчуття щастя у дитини.


Виконуючи разом з дитиною інтелектуальні ігрові завдання, Ви чудодійним чином вплинете на розвиток своєї дитини, його упевненість у власних силах і ваше спілкування з ним.
Ми пропонуємо Вам співпрацю дорослого і дитину, виконуючи функції методичної допомоги і робочим ігровим майданчиком одночасно.


Ми пропонуємо Вашій дитині подолати шлях від незнання до знання м'яко, без особливої напруги, що досягається завдяки цікавій, проблемно-ігровій формі подачі матеріалу. Саме проблемно-ігрова форма дозволяє підтримувати пізнавальну активність Вашої дитини під час виконання вправ і головоломок.


Якщо Ви з увагою віднесетеся до наших рекомендацій, проявите терпіння і наполегливість, а також спробуєте доповнити наші завдання своєю фантазією, разом з дитиною Ви дуже швидко досягнете добрих результатів.


Пам'ятаєте! Заняття не повинні стомлювати дитини. Проводьте їх частіше, але не більш: 5-10 хвилин – 2-3 року; 10-15 хвилин – 3-4 року; 15-20 хвилин – 4-5 років; 20-25 хвилин – 5-6 років і також не забувайте про індивідуальність кожної дитини.


Враховуйте унікальні особливості Ваших дітей, докладайте зусилля для цього, щоб інтелектуальні ігри і вправи стали для них інтелектуальним і захоплюючим заняттям, залучайте до інтелектуальної співпраці.

http://s-mb.ru/ сервис мерседес в спб ремонт мерседес в спб.