Чи прагнете Ви розвивати інтелект своєї дитини?

Якщо Ви прагнете розвивати інтелект вашої дитини, але недостатньо чітко уявляєте, як це робити, наш розділ допоможе Вам вирішити цю задачу.


В першу чергу необхідно усвідомити, що інтелект – це своєрідний спосіб мислення, унікальний і винятковий для кожної людини. Він визначається здатністю зосереджуватися на пізнавальному завданні, умінням гнучко перемикатися, порівнювати, швидко встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, робити висновки тощо.


Включите вправи і завдання з цього розділу у Вашу домашню ігротеку – і Ви зрозумієте, наскільки зв'язані між собою розвиток інтелекту, психологічний комфорт в процесі розумової діяльності і відчуття щастя у дитини.


Виконуючи разом з дитиною інтелектуальні ігрові завдання, Ви чудодійним чином вплинете на розвиток своєї дитини, його упевненість у власних силах і ваше спілкування з ним.
Ми пропонуємо Вам співпрацю дорослого і дитину, виконуючи функції методичної допомоги і робочим ігровим майданчиком одночасно.


Ми пропонуємо Вашій дитині подолати шлях від незнання до знання м'яко, без особливої напруги, що досягається завдяки цікавій, проблемно-ігровій формі подачі матеріалу. Саме проблемно-ігрова форма дозволяє підтримувати пізнавальну активність Вашої дитини під час виконання вправ і головоломок.


Якщо Ви з увагою віднесетеся до наших рекомендацій, проявите терпіння і наполегливість, а також спробуєте доповнити наші завдання своєю фантазією, разом з дитиною Ви дуже швидко досягнете добрих результатів.


Пам'ятаєте! Заняття не повинні стомлювати дитини. Проводьте їх частіше, але не більш: 5-10 хвилин – 2-3 року; 10-15 хвилин – 3-4 року; 15-20 хвилин – 4-5 років; 20-25 хвилин – 5-6 років і також не забувайте про індивідуальність кожної дитини.


Враховуйте унікальні особливості Ваших дітей, докладайте зусилля для цього, щоб інтелектуальні ігри і вправи стали для них інтелектуальним і захоплюючим заняттям, залучайте до інтелектуальної співпраці.