Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  926
На гостини до осені  913
Комп’ютерна казка «Теремок»  815
Про лінь забудеш – здоровим будеш  711
Фабрика зірок  218
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Кому що підійде

     Мета. Вдосконалювати навички класифікації предметів за їх призначенням, використанням.


     Обладнання. Великі картинки, на яких зображені ляльки в різних ситуаціях (біля столу, ліжка, плитки, на прогулянці, в кабінеті лікаря, на святі і т. д.); маленькі картинки чи предмети, які відпо-відають сюжетам великих (іграшки, різноманітний посуд, одяг, взуття і т. д.).


     Хід гри. Діти беруть картки та картинки (хто, що), розглядають їх, діляться враженнями. Діти з великими картками стають поряд, показують їх і розповідають, де знаходиться лялька, що вона хотіла б зробити. Вихователь помічає, що ляльки засмутились: вони не знають, де взяти все необ-хідне для приготування обіду, для цікавої прогулянки і т. д. Вона просить дітей поглянути на мале-нькі картинки чи іграшки: на них є все необхідне, щоб порадувати ляльок.
     Діти кілька разів повільно проходять повз тих, хто тримає великі картки і разом з ляльками вибирають маленькі картинки та предмети, які необхідні лялькам. Таким чином, вони групуються за принципом використання тих чи інших предметів. Діти, чиї маленькі картинки чи предмети не підійшли, сідають. Інші по черзі розповідають ляльці, як вона використає вибрані предмети. Потім зверніть увагу на предмети, які залишились, запропонуйте дітям подумати і розповісти, для чого необхідні ці предмети.

     Варіант. Можна використовувати не картинки та предмети, а вірші про них, загадки.