Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  997
На гостини до осені  991
Комп’ютерна казка «Теремок»  893
Про лінь забудеш – здоровим будеш  769
Фабрика зірок  231
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Куди їдуть машини?

    Мета. Закріпити уявлення про призначення різних видів транспорту, ознайомити дітей з правилами руху машин і поведінки пасажирів.

    Обладнання. Відомі дітям легкові та вантажні машини, вантаж для них (іграшки або картинки), світлофор.

    Хід гри. Доцільно створити зацікавлюючу ситуацію — заховати машини (перевернути картинки), а потім з таємничим виглядом сказати: «Цікаво, кому яка машина дістанеться». Показуючи по черзі машини, слід розповісти, що чи кого можна на них возити. Необхідно разом з дітьми вгадати сигнали світлофора. Та дитина, що не змогла відповісти на запитання, бере в дорогу помічника, який знає елементарні правила дорожнього руху, але залишився без машини.

    Час вирушати за вантажем чи пасажирами. Необхідно регулювати рух машин за допомогою світлофора. Той, хто забуває чи порушує правила, керування машиною передає помічнику або дитині, котра спостерігає за грою, а сам на деякий час стає запасним, але все ж ще в машині. Вздовж дороги знаходяться вантажі чи пасажири. Той, хто зробив правильний вибір, робить ще одне коло, везе вантаж на будівництво, а пасажирів в дитячий садок чи на роботу. Гра продовжується доти, поки всі діти не побувають у ролі шоферів. Спочатку роль світлофора виконуйте самі, а потім її можна доручити і дітям.