Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,009
На гостини до осені  1,003
Комп’ютерна казка «Теремок»  906
Про лінь забудеш – здоровим будеш  772
Фабрика зірок  232
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Мандрівка

    Мета. Вчити складати розповіді з використанням раніше набутих знань. 

   Обладнання. Іграшки, які зображають відповідні машини: трактор, комбайн, бульдозер, екскаватор, підйомний кран, панелевіз, самоскид, вантажна, пожежна, санітарна, хлібна, легкова машини, молоковоз, бензовоз, човни: парусний, моторний, весловий; пасажирський та вантажний катер, баржа тощо. До початку гри вихователь розкладає їх в різних місцях ігрового майданчика.

    Хід гри. Вихователь поділяє дітей на групи, по 5—6 у кожній. Всі діти вирушають в уявну мандрівку. Кожна група домовляється, куди і на якому виді транспорту вона поїде. Одні їдуть поїздом, другі — пароплавом, треті — кіньми.

    Відповідними рухами діти зображають той чи інший вид транспорту, який вони вибрали. Всі групи розходяться по ділянці дитячого садка і розглядають те, що їм трапляється по дорозі. Через деякий час вихователь по «радіо» подає сигнал повертатися з мандрівки. Діти підходять до вихователя і по черзі кажуть, де вони були: в селі, на будівництві, у великому місті тощо. Доповнюючи одне одного, розповідають, що вони бачили; що роблять селяни, будівельники, водії тощо.