Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
На гостини до осені  361
Ой, минула вже Зима!  357
Комп’ютерна казка «Теремок»  334
Про лінь забудеш – здоровим будеш  260
Фабрика зірок  148
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

На чому я подорожую

    Мета. Закріпити і уточнити уявлення дітей про призначення різних видів транспорту, особливостях конструкції та руху. 

    Обладнання. Картинки, іграшки, які зображають знайомі дітям види транспорту.

    Хід гри. Діти вибирають картинки (іграшки), називаючи при цьому вид транспорту і мету поїздки. Якщо вони відповідають правильно, то картинка потрапляє до дитини. Якщо ні (наприклад, дитина пропонує прилетіти на літаку з дитячого садка додому), то картинку (іграшку) бере той, хто скаже, як правильно користуватися цим видом транспорту. Кожен, повернувшись з подорожі по кімнаті з вибраною картинкою, іграшкою, повинен розповісти, як він їхав, летів, плив, кого і що перевозив. Той, хто впорався із завданням, вибирає другу картинку (іграшку) і в супутники бере тих, хто не зумів виконати завдання. Потім про подорож розповідають разом, допомагаючи один одному.

    Варіант. Картинки (іграшки) заховані в різних місцях кімнати (майданчика). Діти повинні знайти їх. Хто знайшов, вирушає в подорож, імітуючи особливості руху того чи іншого виду транспорту. У супутники вони беруть тих, хто не знайшов картинки (іграшки). В дорозі малята вигадують пригоди, які могли б трапитися з ними, і про які вони розкажуть, повернувшись.

    Необхідно мати менше іграшок (картинок), ніж дітей, що створити ситуацію, за якої дитина повинна допомогти товаришеві, запросивши його разом здійснити подорож.