Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,015
На гостини до осені  1,010
Комп’ютерна казка «Теремок»  912
Про лінь забудеш – здоровим будеш  776
Фабрика зірок  233
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Одягнемо ляльку на прогулянку

    Мета. Навчити дітей відтворювати дії мами, няні та вихователя, які збирають дітей на прогулянку. Закріпити навички одягатися та роздягатися. Вчити дітей правильно називати одяг для різного сезону, підвести до розуміння загальних понять «одяг», «взуття».

    Обладнання. Лялька, одяг для літнього, зимового, весняно-осіннього сезону, шафа та скриня для одягу, стілець. Картонні площинні ляльки та одяг з цупкого паперу (для кожної дитини), які зробили старші діти. Шафа — чотиригранна картонна коробка з прорізами для одягу (одна для чотирьох дітей).

    Хід гри. Діти чують, що хтось стукає у двері. Вони відкривають і бачать ляльку, яка просить взяти її на прогулянку та показати майданчик. Діти з радістю погоджуються, але ляльку потрібно одягнути за сезоном. Де ж взяти одяг? Хтось із дітей, напевно, здогадається, що він у скрині. З дозволу вихователя діти по черзі виймають одяг із скрині, називають кожну річ, її колір, відбирають те, що необхідне ляльці саме в цей час. Дозвольте дітям потримати речі в руках, обмінятися ними, вияснити, які саме речі одягнути. Те, що не потрібно ляльці, діти вішають до шафи.
    Потім діти під керівництвом вихователя в певній послідовності одягають ляльку на прогулянку. Вона дякує їм, виходить разом з ними в роздягальню і спостерігає, чи правильно вдягаються самі діти. На прогулянці ляльці можна показати майданчик, запросити до гри.

    Варіант. Діти повертаються з прогулянки. Кожного одягнена лялька чекає на допомогу. Діти роздягають ляльок в потрібній послідовності. Одяг вішають до шафи чи складають в скриню по черзі: пальто, головні убори, чобітки і т. д. Якщо хтось помиляється, діти підказують, що за чим складати.