Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  140
На гостини до осені  140
Комп’ютерна казка «Теремок»  124
Про лінь забудеш – здоровим будеш  91
Складання казки за віршами  36
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Виправ Петрушку

    Мета. Продовжувати розвивати слух, увагу, формувати навички правильного вимовляння звуків. Навчати вільно спілкуватися з ровесниками. 

    Обладнання. Петрушка, мішечок з іграшками, в назвах яких є звуки, які діти часто вимовляють неправильно (санчата, літак, автобус, заєць, кізочка, яйце, чашка, ложка, мишка, машина і т.д.).

    Хід гри. Познайомте дітей з Петрушкою, який прийшов до них у гості з подарунками, але одержить їх лише той, хто старанно вимовлятиме тяжкі звуки.

    Петрушка виймає з мішечка одну за одною іграшки, називав їх, навмисно пе­реплутуючи звуки, й, хитро всміхаючись, спонукає дітей виправляти помилки. Діти виправляють Петрушку, але він знову перекручує слова. Діти повільно й чітко вимовляють тяжкі звуки, потім по черзі разом з Петрушкою роблять те ж саме. Декілька дітей підходять до нього ближче, щоб навчити його правильно вимовляти звуки. Інші, закривши очі й поклавши голову на долоні, уважно слухають. Коли Петрушка правильно вимовляє той чи інший тяжкий звук, діти піднімають один пальчик. Скільки звуків вдалося Петрушці вимовити правильно, стільки пальчиків піднято на руці у кожного. Якщо хтось прослухав і підняв менше ніж потрібно пальчиків. Петрушка, підійшовши ближче ще раз чітко вимовляє звуки. Тому, хто впорався з завданням, він дарує іграшки.