Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,015
На гостини до осені  1,010
Комп’ютерна казка «Теремок»  912
Про лінь забудеш – здоровим будеш  776
Фабрика зірок  233
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Виправ Петрушку

    Мета. Продовжувати розвивати слух, увагу, формувати навички правильного вимовляння звуків. Навчати вільно спілкуватися з ровесниками. 

    Обладнання. Петрушка, мішечок з іграшками, в назвах яких є звуки, які діти часто вимовляють неправильно (санчата, літак, автобус, заєць, кізочка, яйце, чашка, ложка, мишка, машина і т.д.).

    Хід гри. Познайомте дітей з Петрушкою, який прийшов до них у гості з подарунками, але одержить їх лише той, хто старанно вимовлятиме тяжкі звуки.

    Петрушка виймає з мішечка одну за одною іграшки, називав їх, навмисно пе­реплутуючи звуки, й, хитро всміхаючись, спонукає дітей виправляти помилки. Діти виправляють Петрушку, але він знову перекручує слова. Діти повільно й чітко вимовляють тяжкі звуки, потім по черзі разом з Петрушкою роблять те ж саме. Декілька дітей підходять до нього ближче, щоб навчити його правильно вимовляти звуки. Інші, закривши очі й поклавши голову на долоні, уважно слухають. Коли Петрушка правильно вимовляє той чи інший тяжкий звук, діти піднімають один пальчик. Скільки звуків вдалося Петрушці вимовити правильно, стільки пальчиків піднято на руці у кожного. Якщо хтось прослухав і підняв менше ніж потрібно пальчиків. Петрушка, підійшовши ближче ще раз чітко вимовляє звуки. Тому, хто впорався з завданням, він дарує іграшки.