Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,009
На гостини до осені  1,003
Комп’ютерна казка «Теремок»  906
Про лінь забудеш – здоровим будеш  772
Фабрика зірок  232
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Як справжні будівельники

    Мета. Удосконалювати вміння дітей порівнювати і добирати предмети за кольором та розміром. Закріплювати навички конструювання нескладних будівель з відповідного матеріалу. Привчати колективно виконувати завдання. 

    Обладнання. Шість цеглинок, дві призми, одна вантажна машина, одна невеличка лялька (для кожної пари дітей); казкові персонажі, іграшки, будівельний матеріал різного розміру та кольору.

    Хід гри. Ляльки просять побудувати для них будинок. Вантажні машини і будівельний матеріал чекають дітей на столах. Діти будують стіни з цегли, дах з призм. Ляльки цікавляться, чи не забули діти залишити отвори для вікон та дверей, розглядають будиночок, радіють, що, нарешті, будинок готовий.

    Варіант 1. Все необхідне для гри вибирають самі діти. Один будинок будують двоє дітей, будівельні матеріали привозять водії. Вони намагаються зробити це своєчасно, щоб не затримувати будівництво. Ляльки заохочують будівельників, надають їм поради, захоплюються успіхами дітей, милуються красивим будинком.

    Варіант 2. Бажання мати власний будиночок висловлюють звірята (ведмедик у червоній шапочці і шортах, каченятко у жовтій хустині, жабенятко в зеленій панамці і фартушку та інші), до того ж вони хочуть, щоб колір їхніх будиночків співпадав з кольором одягу. Розділившись на групи, діти підбирають погрібний будівельний матеріал, орієнтуючись на колір одягу обраної ними іграшки. Вона ж виправляє їх, якщо бачить помилку, і хвалить за правильний вибір та швидку, дружню працю.