Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,015
На гостини до осені  1,010
Комп’ютерна казка «Теремок»  912
Про лінь забудеш – здоровим будеш  776
Фабрика зірок  233
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Мисливці і мавпи (4-5 років)

    Діти діляться на дві підгрупи. Одна з них (дві третини) — "мавпи", друга (одна третина) — "мисливці". Мавпи граються біля дерев — гімнастичної стінки. Почувши постріли мисливців (оплески в долоні), вони вилазять на стінку. Мисливці виходять на середину майданчика (зали) і виконують різні рухи (відводять ру­ки в сторони, піднімають їх, присідають тощо). Виконавши 3-4 рухи, мисливці відходять убік, мавпи злазять з дерев, наближаються до того місця, де були мисливці, і наслідують їхні дії.

    На слова вихователя: "Мисливці!" мавпи знову залазять на стінку, мисливці ловлять тих, що не встигли. Коли буде спіймано кілька мавп (за домовленістю), обирають інших мисливців. Гра повторюється.

    Примітка. Стежити, щоб діти вилазили на гімнастичну стінку і злазили з неї поперемінним кроком, не зістрибували зі стінки, а повільно опускалися до останнього щабля. Якщо гімнастична стінка не має достатньої кількості секцій, можна використати лаву, колоду або куби (діти піднімаються на них і виконують стрибок у глибину). Мисливці не можуть торкатися мавп, коли ті стали хоча б на перший щабель гімнастичної стінки.