Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,015
На гостини до осені  1,010
Комп’ютерна казка «Теремок»  912
Про лінь забудеш – здоровим будеш  776
Фабрика зірок  233
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Снігуронька та дід Мороз

Снігуронька (мал. 1). З дітьми середньої групи фігуру Снігуроньки ліпимо з 3 частин. З першої — тулуб, в основі якого лежить конусоподібна форма, з другої — голову, в основі ліплення лежить куля, а з третьої — руки. Глину ділимо на 2 рівні частини і прямими рухами рук утворюємо стовпчики (руки). Усі частини з'єднуємо прикладанням та притискуванням.

    З дітьми старшої вікової групи ліпимо Снігуроньку з ускладненнями. Послідовність ліплення показана на мал. 1а. Діти ліплять капелюшок, комірець та інше. Стекою виділяють дрібні частини. Ускладнюється прийом з'єднання частин (мал. 1б).

    Дід Мороз (мал. 2). Діти молодшого віку ліплять Діда-Мороза з 3 частин. Із першої частини ліплять тулуб, в основі якого лежить конусоподібна форма, а другу частину глини ділять на 2 непропорційні частини (одну—для рук, другу— для голови). Частину глини, яка призначена для рук, ділять на 2 однакові, прямими рухами рук утворюючи потрібну форму. З третього шматка глини колоподібними рухами рук утворюють голову. Усі частики з'єднують. 3 окремого шматочка глини можна виліпити бороду, шапочку, ніс.

    Діти старшого віку ліплять Діда Мороза з 5 — 6 частин з ускладненням, передаючи більш характерні ознаки. Послідовність ділення глини на частини для ліплення показана на мал. 2а. Дрібні деталі: ніс, борода, вуса, щоки та інше. ліпимо прийомом наліпу невеликих шматочків глини на основну частину. Готову та висушену іграшку розфарбовуємо (мал. 2б).