Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,015
На гостини до осені  1,010
Комп’ютерна казка «Теремок»  912
Про лінь забудеш – здоровим будеш  776
Фабрика зірок  233
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Підготовча до школи група (6-7 років)

«Діти грають у м'яч».

Завдання. Закріпити вміння дітей ліпити людину, передавати форму та пропорції частин її тіла. Вправляти у використанні різних прийомів ліплення. Розвивати почуття композиції.

Матеріал: дощечки, стеки, глина, мисочки з водою та ганчірки, зразки фігурок виліплених дорослим.

Методичні поради. Вихователь розглядає з дітьми різні зразки фігурок, звертає увагу на пропорціональне співвідношення частин тіла. Закріплює з дітьми прийоми ліплення фігур людини, передачі рухів. Діти виконують роботу. Педагог стежить, щоб вони використовували раціональні прийоми ліплення. Готові роботи аналізуються та об'єднуються у композиції. 


 «Виноград». (Барельєфне ліплення.)

Завдання. Вчити робити на глиняній пластині барельєф (прийом наліплювання невеликих шматочків глини), розвивати вміння порівнювати різні способи відображення — об'ємне, напівоб'ємне (у барельєфі), розвивати уявлення, творчість.

Матеріал: глиняні пластини, стеки, глина, вологі ганчірки, мисочки з водою, картинки з ілюстрацією барельєфного ліплення, зразки виліплені дорослим.

         Методичні поради. Вихователь показує зразки та малюнки з барельєфним ліпленням. Звертає увагу на застосування прийомів ліплення, пояснює, як робити виноград та листя. Пропонує створити свою композицію. В кінці заняття аналізуються вироби, відбираються кращі для виставки у куточку батьків.