Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,015
На гостини до осені  1,010
Комп’ютерна казка «Теремок»  912
Про лінь забудеш – здоровим будеш  776
Фабрика зірок  233
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Середня група (4-5 років)

«Літак».

    Завдання. Продовжувати вчити дітей ліпити предмети з кількох частин, використовуючи знайомі прийоми (розкочування глини прямими рухами рук, заокруглення та загострення кінців, накладання частин та їх притискування). Закріпити вміння ділити глину на 3 частини відповідно до зразка. Виховувати самостійність.

    Матеріал: дощечки, стеки, глина, іграшковий літак та зразок літака виліплений вихователем.

    Методичні поради. Вихователь показує дітям іграшковий літак, потім зразок. Звертає увагу на те, з яких частин складається іграшка, і пояснює прийоми ліплення. Далі пропонує дітям виліпити літак. В кінці заняття роботи збирають, діти вирішують, у кого вийшло найкраще.


     «Зайчик».

    Завдання. Учити дітей створювати образ із знайомих форм (куля, стовпчик), використовуючи набуті вміння та навички, працювати із стекою для передачі характерних ознак, з'єднувати частини, щільно притискуючи та примазуючи їх. Розвивати творчість.

    Матеріал: дощечки, стеки, ганчірки, глина, зразок.

    Методичні поради. Вихователь пропонує загадку про зайчика. Потім разом з дітьми розглядає іграшкового зайчика. Звертає увагу на форму тулуба і голови, вух та лап, хвостика. Пояснює прийоми ліплення тулуба, в основі якого — куля (розкочуємо глину прямими рухами рук та утворюємо 2 стовпчика, які потім сплющуємо та загинаємо), лап, хвостика. Зроблені частини з'єднує. Закріплює з дітьми послідовність ліплення та з'єднання частин. Готові роботи виставляються у куточку батьків.