Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,036
На гостини до осені  1,027
Комп’ютерна казка «Теремок»  930
Про лінь забудеш – здоровим будеш  787
Фабрика зірок  239
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Мисливець з собакою

Мисливець. Ліпимо конструктивним способом. Глину ділимо на 3 частини. З першої утворюємо циліндр, нижню частину якого ділимо стекою навпіл, пальцями рук заокруглюємо кожну частину і утворюємо ноги. З другої частини ліпимо голову. Голову з'єднуємо з тулубом так, щоб утворилася шия . Третю частину ділимо на 2 рівні частини і робимо два стовпчики — це будуть руки, які з'єднуємо з тулубом прийомом примазування. З окремого шматка глини ліпимо м'яч, вкладаємо його у руки хлопчика, встановлюємо фігурку на підставку і висушуємо. Якщо прийомом наліплювання зробити волосся, то це буде дівчинка. Стекою виділяємо дрібні деталі: очі, ніс, волосся, відтягуємо вуха.

    Виліпивши основну фігурку, ліпимо рушницю, картузик та пояс (мал. 1а). Всі деталі з'єднуємо, як показано на мал. 1б, 1в. Стекою надаємо фігурці характерні ознаки.

    Собака. Ліпимо комбінованим способом. Глину ділимо на 2 частини. З першої утворюємо циліндричну форму — це буде тулуб. Стекою розрізаємо та пальцями відтягуємо лапи (мал. 2а). З другої частини ліпимо голову, відтягуємо мордочку та вушка (мал. 2б), потім ліпимо хвіст. Усі частини з'єднуємо (мал. 2в).

    Стекою виділяємо дрібні деталі. Щоб фігурка мисливця була стійка, загинаємо глину і утворюємо ступні ніг.

    Готові та висушені форми розфарбовуємо.

    У старшій групі діти ліплять композицію з 2 — 3 фігур, в підготовчій до школи групі можуть робити 3 — 4 фігури.