Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,021
На гостини до осені  1,015
Комп’ютерна казка «Теремок»  916
Про лінь забудеш – здоровим будеш  780
Фабрика зірок  235
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

Печатка від руки

    Вмочимо всю долоню або її частину у фарбу й залишимо на папері відбиток. А можна розфарбувати долоню в різні кольори. Що вийде? Фарбу не тільки бачимо, але й відчуваємо! До відбитка долоні можна додати відбитки одного або двох пальців у ранніх комбінаціях. Спочатку робко, потім усе смілішай і смілішай... 

    Запропонуйте дітям представити: "Втратили котятка по дорозі рукавички... Прикладемо руку до листа паперу - одна рукавичка найшлася! А тепер розфарбуємо праву, руку (учимося малювати лівою) і прикладемо її поруч із відбитком правої. От і обидві рукавички знайшлися.

    А відбиток від однієї долоні (без пальців) схожий на чиєсь обличчя. Може бути, до нас у  гості прийшов домовинок Кузька? Або гном? Залишилося взяти пензлик і додати необхідні деталі.

    І ще. Відбиток руки може перетворитися в качку (чотири пальці й долоня - тулуб; відставлений убік великий палець - шия) важливого індика, задиристого півня, бридке каченя на очах обертається в прекрасного лебедя...

    Фантазуй, твори! Угадай, що б це могло бути: кактус у квітковому горщику? Злий вовк? Індіанець із розфарбованою особою? Правда, цікаво?

 

 


Кіреєва Єлизавета (3 роки)Берьозка Діана (3,5 роки)