Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  1,009
На гостини до осені  1,003
Комп’ютерна казка «Теремок»  906
Про лінь забудеш – здоровим будеш  772
Фабрика зірок  232
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

По сирому паперу

    Для малювання в цій техніці нам знадобляться волога серветка і ємність із водою. Намочимо папір і розмістимо її на вологій серветці (щоб папір не висихав). Візьміть акварельну крейду й намалюємо все, що душі завгодно. Починати освоювати цю техніку можна вже в молодшій групі. А дітям інших віків запропонуйте:

 

        СЕРЕДНЯ ГРУПА.

    "І поплили по піднебінню хмари". Проведи плавну лінію - і вона чарівним, образом перетвориться в... Наприклад, пухнатого звірка. А на що ще схожі наші хмари?

    "Акваріумні рибки". Зустрілися дві дуги... А вийшла рибка. Підмалюємо око, рот, лусочки. А тепер проведемо вертикальні лінії - у воді заколихалися водорості.

    "Зайці на галявині". Провів лінію, а побачив сіреньку пухнату шубку непосиди.

 

        СТАРША ГРУПА.

    "Літній дощик". Мокрі доріжки, блискучі від крапель дерева миготить чиясь парасолька. І я б побіг під дощем, і так, щоб бризки в різні сторони.

    "Горобчики взимку". Холодно птахам, нахохлились вони, розпушили перинки. Нічого незабаром весна!

    "Коли мене кривдять". Яким тоді мені здається мир? Усе розпливається від сліз стає сірим. Намалюй так, щоб ми посумували разом. І тоді стане не так самотньо.

    "Мій добрий маленький друг". Я люблю його: Він все розуміє й радується, коли я з ним граю. А як приємно притискатися до його пухнатої мордочки!