Перемикання мов

Популярні завантаження

Найпопулярніші завантаження з архіву
Ой, минула вже Зима!  997
На гостини до осені  991
Комп’ютерна казка «Теремок»  893
Про лінь забудеш – здоровим будеш  769
Фабрика зірок  231
Для приватного використання, при копіюванні посилання на джерело обов'язкове

З Правил дорожнього руху (3-6 років)

Світлофор
(для старшої групи, 5-6 років)
Гра проводиться на ділянці дитячого саду.
Позначаються дві пересічні дороги, лінії тротуарів, пішохідні переходи.
В центрі перехрестя встає Світлофор - хлопчик з червоними кругами по боках і зеленими - на спині і грудях, два жовті круги він тримає в руках. Діти діляться на групи: пішоходів (можна розподілити дітей поодинці, парами і групами), автомобілі (по одній людині) і автобуси (декілька дітей вишиковуються один за одним, тримаючись за плечі або за пояс).
Пішоходи починають рух по тротуарах, автомобілі - по дорогах, дотримуючи сигнали Світлофора. Світлофор повертається до них то боком, то обличчям або спиною, відповідно вирішуючи або забороняючи рух, то піднімає вгору жовті круги.
До моменту початку гри діти вже повинні знати, що означають сигнали світлофора.
Порушники Правил дорожнього руху в цій грі підлягають штрафові: пояснюють свої помилки.


Стоп

(для середньої групи, 4-5 років)
На одному кінці зали (майданчик) проводиться первісна лінія. Біля неї вишиковуються граючі діти. На іншому кінці зали (майданчик) встає той, що водить (вихователь). Той, що водить піднімає зелений прапорець і говорить:
- Швидко іди, дивися, не зівай!
Гравці йдуть у напрямку до того, хто водить, але при цьому стежать, чи все ще піднятий зелений прапорець. Якщо той, що водить піднімає червоний прапорець і говорить «Стоп!», гравці зупиняються і завмирають на місці. Якщо піднімається жовтий прапорець, можна рухатися, але при цьому залишатися на місці. Коли піднімається знову зелений прапорець, гравці просуваються вперед.
Той, хто вчасно не зупинився або почав рух вперед на жовтий сигнал прапорця, повертається до первісної лінії. Перемагає той, хто першим без помилок пройти увесь шлях.


Червоний, жовтий, зелений
(для молодшої групи, 3-4 роки)
Гра направлена на увагу і розвиток реакції.
Діти сидять на лавці (стільчиках) або стоячи. Якщо вихователь піднімає зелений прапорець, діти топають ногами. Якщо піднятий жовтий прапорець – плескають в долоні. Якщо червоний – сидять без руху і звуку. Той, хто помиляється, вибуває з гри.
Варіант: той, хто не помиляється, отримує жетон, а в кінці гри – солодкий приз.